O nás

Naše zcela nové privátní wellness centrum nabízí dva soukromé apartmány, kde každý má vlastní vstup z ulice, čímž zaručujeme absolutní diskrétnost v našem mileneckém azylu. Každý privátní apartmán má plochu cca 70 m2. U nás prožijete neopakovatelné chvíle při ralaxaci v privátní vířivce a privátní finské sauně. Prostory jsou jako stvořené jak pro milence, tak skupiny i menší firemní akce.

 

✔ nejvýkonnější a největší vířivky

✔ vyhřátá finská sauna

✔ obrovské lůžko s podsvícením

✔ vždy čistá voda, ručníky a prostěradla

✔ pantofle v ceně

✔ bez zbytečných recepcí

 

Ničím nerušený relax Vám zpříjemní klimatizace, osvětlení včetně ledkového podsvicení celého privátního prostoru, jehož intenzitu si sami zvolíte. V našem mileneckém azylu je pro Vás k dispozici také pohodlná sedací souprava s křesly a nadstandardně veliké královské lůžko s romantickým ledkovým podsvícením a výhledem na krb. Privátní sauna je zakázkové výroby s celoprosklenou stěnou a elektrickými kamny s možností polévání.

V našem soukromém relaxačním wellness centru také naleznete největší vířivou vanu která se jako privátní vířivka v ČR nabízí. Součástí soukromé vířivky jsou dvě místa na plnohodnotné ležení i větších jedinců a tři místa k sezení. Právě tato varianta privátní vířivky Vám zajistí maximální relax.

Naším přáním bylo vytvořit pro Vás neopakovatelnou atmosféru a prožití příjemných chvil v našem privatním wellness Na Neklance, Praha 5. Maximální dodržování veškerých hygienických pravidel je pro nás samozřejmostí.